شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 99

16,283 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين نوم استلام فورى بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مساحة 200 متر مربع بسعر أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بكمبوند ميفيدا اعمار

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيليدج جاردنز القطامية | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مفيدا استلام فوري تشطيب كامل مع التكييفات

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع جاهزة لاستلام في سوديك فيليت+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو

    Treasure Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطب بموقع مميز فى ڤى ريزيدنس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 215متر ريسيل في ليك ڤيو متشطبه فوري بالتكييفات

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي البحيره متشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بلوتري شقة للبيع في التجمع من سكاي ابوظبي

    Oaks Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠١٢٬٩٠٢ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع في تاج سيتي أوريغامي جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ڤيو ڤيلات استلام فوري في ام في بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكييفات في كمبوند بروميناد

    Al Maz Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر استلام فوري في كمبوند ميفيدا

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل مفروشة استلام فوري ميفيدا

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بإطلالة على المناظر الطبيعية

    Spade consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Experts Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو آي سيتي بسعر مميز

    متصدر

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٨٢٬٩٦٧ جنيه

    شقة 144م متشطبة بأقساط بكمبوند سيتى جيت للبيع

    East wing logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٠٧٬٩٦٠ جنيه

    باقساط على ١٢ سنه شقة فى تاج سيتي التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٨٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة 225م متشطبة بأقساط بكمبوند سيتى جيت للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتي التجمع قسط 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع