شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 87

16,472 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة تشطيب كامل فيليدج جاردنز قطامية

    Do estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل 160م بحديقة 100م موقع مميز وسعر مميز جدا

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في ميفيدا - التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بالمطبخ والتكيفات-ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل تطل على المناظر الطبيعية فى VGK

    Do estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5: شقة188م للبيع – موقع مميز على لاندسكيب

    Blu Real Estate Marketing logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا فيو السنترال بارك

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة متشطبة للبيع في Cleo – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي للبيع في ميفيدا كريسينت موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر لقطه في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جداً للبيع داخل بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كليو بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك على فيو مميز فى قلب التجمع على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ميفيدا فيو لاندسكيب

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بالتقسيط 3 غرف فى MVHP

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بأثاث فاخر فى ميفيدا اعمار

    Do estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز على الجولف بأقل سعر فى سيتى جيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر على الجولف وقسط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل لقطه235 متر 4 غرف نوم بكمبوند ماونتن فيو

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 كور وشيل بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدمه فى شقة للبيع استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع