شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 646

16,275 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٣٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق إعادة بيع سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس متشطبة بالفرش

    Aqar Share logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل من سعر السوق في إيستاون

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا دور ارضي مفروشة بالكامل مودرن

    Premises logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٦٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك

    إبداع logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كمبوند ديستركت5 بالعفش بالكامل

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري شاملة الصيانة واشتراك النادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 4غرف استلام فوري شاملة الصيانة والنادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ألترا سوبر لوكس بالفرش و الاجهزة - ازاد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن سور بسور مدينتي - 2 غرف

    Remax The Address logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٩٢٬٨٠٠ جنيه

    مباشرة من فريق إعادة بيع شقق في سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

2

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٦٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق إعادة بيع سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

2

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريسيدنس برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٧٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق إعادة بيع في سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في تاج سيتي – مرحلة Shalia –نيو كايرو

    Bond & Key logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة ريسيل بحري100% باقل سعر فوري في بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦٧٬١٣٩ جنيه

    شقة للبيع في زد ايست تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند ستون ريزادينس بموقع مميز

    إبداع logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز للبيع في الباتيو اورو

    Smart Assets Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حي عربيه التجمع

    Q VISION logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في االوتس التجمع الخامس

    Q VISION logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا كريسنت تشطيب كامل بالتكيفات

    Premises logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١١٥٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس التجمع الخامس

    Q VISION logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع