شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 406

16,058 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-دايركت فيو-برايم لوكيشن-اوبن فيو- اقل سعر-بحري

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence – فرصة مميزة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣١٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زيد ايست تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٥٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند جايد امام الرحاب للبيع موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى ماونتن فيو اي سيتى متشطبه للبيع جاهزة للسكن

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في تاج سلطان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-دايركت فيو-برايم لوكيشن-اوبن فيو- اقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٣٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيتي جيت شقة على مساحات خضراء - بأقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢٢٬٣١٣ جنيه

    سيتي جيت-اقل سعر شقةمتشطبة بالكامل 176م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره شقه غرفتين استلام فوري في زيد سعر قديم!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين متشطب استلام فوري باقساط في زيد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم قريبًا جدًا في ماونتن فيو 1.1 بالتقسيط

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو موقع مميز بحرى ١٠٠٪

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط استلام 2026 فى ماونتن فيو 1.1

    Do estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٣٥٬٥٠٦ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي نيو كايرو

    Bond & Key logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٦١٬٥٢٦ جنيه

    شقه غرفه واحده للبيع بدون اوفر لسرعة البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي ليك بارك استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام فوري في زيد _ استلام فوري باقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم غرفتين متشطب استلام فوري في زيد بسعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه خاصه للبيع استلام فوري تشطيب الترالوكس

    bnb logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مشروع Palm Hills - التجمع الخامس

    Property Network logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3 غرف فى باتيو اورو بأجهزة المطبخ

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع