شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 315

16,199 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينه للبيع في بالم هيلز، التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند ميفيدا بالقاهرة الجديد

    Properties-Today.com logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأرخص سعر في ذا سكوير صبور 121متر

    Prime Company logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٣٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 129م بفيو تحفة على جاردن و باجمالي سعر مميز

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه خاصه للبيع في ميفيدا-نصف مفروشه

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع متشطبة في الباتيو اورو بافضل سعر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مرحله ايريس 215 م في كمبوند سوان ليك

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو للبيع فوري ف تاج سيتي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٢٤٥ جنيه

    شقة بحري للبيع ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 235م للبيع ليك فيو ريزيدنس تجمع

    Horizon Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتقسيط للبيع في إل باتيو أورو

    متصدر

    Properties-Today.com logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مفتوح علي لاندسكيب للبيع في ليان

    Spade consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب - 158 متر- في مراكز ديستركت 5

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦١٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل ف سيتي جيت بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    بأطول فترة سداد شقة للبيع فى ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٢٤٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00شقه بدور متكرر بحري باطلاله مميزه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في ذا سكوير بقلب التجمع

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز استديو + جاردن 45م ريسيل, بمقدم و اقساط

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 72م+30م جاردن بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير صبور بالدور الاول بالتجمع

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل مقدم ٥٪ و قسط 10 سنيبن سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م بارقى فيو على ليك و لاند سكيب بمرحلة مميزة

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع