شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 251

16,199 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز 20%مقدم شقة بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 25% شقه استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدودة 20%مقدم شقة بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع دايركت على المسبح و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع إمكانية تقديم عرض!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات بحري بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900,000ج = 3 غرف+3 حمام+جاردن 74م+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الكاش بـ تاج سيتي! شقة بروف بخصــم كبيـر 54%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة رائعة على المسطحات المائية

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    متصدر

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بحري مميزه استلام متشطبه زون تي تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو فيلات لوكيشن مميز في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بإطلالة بانورامية خلابة - بحري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شقة كاملة التشطيب مع عرض.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Patio Oro – فيو لاجون بسعر مغرى جدا

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٦١٠ جنيه/متر مربع