شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 213

16,283 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٦٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح | وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المرحلة الاولي متشطبة بالكامل بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    شقة مميزة 2 غرفه للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٠٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة بتشطيب كامل مع حديقة - ايست تاون

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | مقدم مميز

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220متر مميزه ب8.800 في اي ستي القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 199 متر في ماونتن فيو هايد بارك

    متصدر

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري بجوار الجامعة الامريكية التجمع الخامس

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127م متشطبة في سوان ليك ريزيدانس حسن علام

    متصدر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٣٣٥٬٣٣٨ جنيه

    شقة – موقع مميز بفيو على اللاندسكيب ونادي زيد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اي سيتي بافضل فيوواقل سعر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد تاورز-شقه غرفه تشطيب فندقى للبيع

    Premises logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٢٣٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم في يونيو 2026، أقساط لمدة 4 سنوات

    Do estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة 200م للبيع في الباتيو اورو لافيستا

    Horizon Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٢٬٢٨٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح | وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 165م اي سيتي كلوب بارك للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند مايان قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فورى مقدم 1.9م قسط 8س كاش 13م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Village Gate Palm Hills

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع