عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 21

3,769 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلالة كاملة على البحر - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم | سول هايتس | وحدة زاوية

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم |سول| وحدة وسطية بإطلالة علي الشاطئ

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بمقدم مميز وعلي فيو خطير

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا صف اول تشطيب كامل بالتكيفات فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٤٬٠١٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا في مرسي باغوش, اسنلام سنه و نص, تشطيب كامل

    Smart Move logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل باقل مقدم في راس الحكمه

    Z Investments For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز إطلالة لاجون بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز إطلالة لاجون بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مباشرة على البحر والمسبح، مفروش

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع منزل توأم جاهز للسكن بإطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف فيو بحر بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف مميزه صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٢٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميز 4 غرف صف اول بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف فيو بحر بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,600,000 + قسط 9س = فـيلا على البحر مباشرة 226م

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر فيلا فاخرة للبيع على البحر لمدة7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على البحر بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٨٧ متر مربع

    ١٥٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر بالكامل متشطبه بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تري البحر متشطبه و مفروشه تاني صف بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٧١٢ متر مربع

    ٥٥٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا باي شاليه موقع مميز مفروش بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد فيلا على البحر من افضل المطورين ب5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر على البحر واللاجون وقسط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ڤيو مفتوح دايركت على حمام سباحة | بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيشيل شاليه مفروش بالكامل ( هورايزون )

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع