عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 19

8,774 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٧٧٬١٥٢ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن خاصة استلام سنتين

    The Polygon logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١١٩٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٠٨٬٤٥٠ جنيه

    شاليه للبيع بماونتن فيو راس الحكمة الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٣٬٨٧٢ جنيه

    شاليه للبيع | كون - دبل فيو (على اللاجون والبحر)

    Flag square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٢٬٩٢٦ جنيه

    دور أول بفيو مباشر على اللاجون بحري

    The Polygon logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٢١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن كورنر لوكشن مميز بحري صريح

    Gate real estate marketing logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • سيشور

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي تقسيط بأميز موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا 5 - رأس الحكمه) 95 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم للبيع شاليه بالتقسيط ع9 سنين سي فيو

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش استلام فوري في مراسي مارينا موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم0% امتلك شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • كيو نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,كيو نورث

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | كون بمقدم و تكملة اقساط

    Flag square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٢٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٦٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شاليه تشطيب راقي تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع فيو لاجون - ساوث ميد الساحل

    TREX logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬١٤٣٬٠٢٣ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق , وفيو ممتاز

    Homy Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فيو بحر و لاجون بمقدم5% وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • أوندكسا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Awj Developments
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,أونديكسا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 550الف ديركت لاجون بحري علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٩٦٬٨٥٩ جنيه

    بنتهاوس كورنر للبيع | كون - لوكيشن مميز - بحرى

    Flag square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٢٠٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه للبيع متشطب بالتكييفات في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو لاجون 5% مقدم متشطب بالكامل استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٢٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • بيانكي إليوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٨٩٬٩٨٤ جنيه

    خطة السداد: 15
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بيانكي

    1 - 6 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي \ كود الوحده : SA01058

    Dk REAL ESTATE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (نايا باى - راس الحكمة ) 115 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجينيه استلام فوري

    The Polygon logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١١٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 90م الساحل الشمالي - مشروع Q North

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بريميوم شاليه متشطب استلام فوري للبيع ف راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • ألورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٨١٬٢٠٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SERAC Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,الورا

    استوديو, 1 - 3 غرفة