عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 40

5,482 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بنتهاوس 250م دو اول بروف استلام فوري

    S signature logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل مع مكيفات هواء وجاهز للسكن |

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس الساحل الشمالي

    1 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة الصف الثاني من البحر مع كابينة مفروشة.

    Country For Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧٥٦٬٤٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (90م + 61م جاردن)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع أو لايجار فى هاسيندا باى الساحل الشمال

    Shield - DR3 logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل تشطيب موقع مميز في مراسي الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • لافيستا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,لافيستا راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش باقل سعر في الماركت برايم لوكيشين

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مونتن فيو راس الحكمة الساحل الشمالي

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش اقرب زون م البحر مرحله اولي اقل سعر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر بورتو مارينا, الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر في هاسيندا باي بحديقة واسعة جدا

    Picky Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٥٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • منتجع روان

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,الروان
  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (هايدي - كيلو57) 1,700 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    6

    7

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب660الف مقدم وقسط10سنوات شاليه مفروش امام مراسي

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بورتو جولف\ كود الوحدة : SA0936

    Dk REAL ESTATE logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحة الكلية: 200 م - ٤ غرف + ٣ حمام

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه توين هاوس مفروش جاهز علي المفتاح

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠١٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه مرحله سكالا

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة أمواج - الساحل الشمالي (Amwaj North Coast)

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول سي فيو في مرحلة ديبلو - مفروش

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ووتر واي الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٧٬٤٥٤٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,ذا واتر واي

    3 - 6 غرفة