عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 26

5,476 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع صف أول جولف وبحيرة بموقع نادر

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل كابينة للبيع بموقع متميز علي البحر

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل الساحل الشمالي شاليه ارضي مفروش بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٨٠٣٬١٥٦ جنيه

    أزها الساحل الشمالي تاون هاوس للبيع فيو لاجون

    Triple S Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 315م+كابين مفروش فيومميزجدا وبأرخص سعر الان

    متصدر

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه أرضي بجاردن صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر ل شاليه 187م متشطب برايفت pool ف سي شيل

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٢٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 260م بجاردن+ pool مفروش بسعرلايقارن ف سي شيل

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سي فيو في افضل لوكيشن في هاسيندا باي

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور للبيع صف ثاني بإطلالة واسعة للجولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • مارينا فيوز في مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي
  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع مفروش فرش راقي بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي المارينا

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا بينتهاوس مفروش بالكامل سي فيو

    Square Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس فيو مفتوح البيع بالعفش باقل سعرلساحل

    La Costa For Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز بحديقة خاصة للبيع مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ريفت - امواج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Melee Development
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٩٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    لوفت مفروش بالكامل للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شاليه 175م بجاردن فوري بتقسيط -مفروش-ف هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 361 متر موقع مميز جدا باقل سعر

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٣٩٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 2 مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة | مفروش بالكامل | مونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في أمواج أقل من سعر السوق

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • وايت باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PACT Real Estate
    الساحل الشمالي