عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 9

248 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استلام فورى متشطبة بالفرش ف ابراج اورا

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه 137 متر كازا بيفرلى اللجريا فيو

    SG Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين شارع جامعة الدول الرئيسي

    Happy House Real Estate logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالفرش تفرعات المساحة الدقى

    white property logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م مؤجرة بـ55 ألف شهرياً في أبراج زيد زايد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صف اول ع النيل استلام فوري كامله التشطيب+الفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي شارع عمرو بن العاص بالمطبعة فيصل للبيع

    المطبعة, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin House للبيع في لافيستا – الباتيو زهرة

    عقار مارينا logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي بأرقي الشوارع شارع الثورة

    Happy House Real Estate logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بموقع مميز في اكتوبر بلازا سوديك

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 130م ف برج الشيخ زايد بجوار اركان بلازا

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والأجهزة في المهندسين مباني حديثة

    Happy House Real Estate logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة بالكامل مسجلة في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عرفات, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبه بلفرش و التكييفات بفيو مميز ع pool

    Bright logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م مفروشة اورا الشيخ زايد إيجار 55 ألف شهر

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع واجهه بحرى البيع شامل الفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف جولز استلم فوري مفروش

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه امام المتحف المصرى قسط يصل الى 15 سنة

    CBE New Homes logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100 م مفروشة تشطيب مودرن كمباوند جولز

    Abrag Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر جزيرة العرب - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر جزيرة العرب - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر جزيرة العرب - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد داخل كمبوند حدائق المهندس

    Diyar real estate development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند حدائق المهندسين زايد

    Diyar real estate development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع الشارع الرئيسى مباشر تشطيب الترا سوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤٦٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جاردن ليكس

    2 - 3 غرفة