عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 26

778 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بقرب من وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند ساكن و عايش 130م في بالم هيلز

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم باركس

    The Avenue Properties logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز ب قسط ل 8 سنين ب سعر رائع

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز ب قسط ل 8 سنين ب سعر رائع

4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس واسع بروف خاص كبير للبيع في بالم باركس

    Flip logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – موقع مميز جدًا في بالم باركس

    Flip logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في بالم باركس

    Flip logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    لقطه غرفتين متشطبه استلام فوري بالم باركس مقدم8.9

    La Plaza Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن بكمبوند ساكن و عايش 130م

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170م بالتكيفات-بالم باركس- بالم هيلز

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي جاهزة للسكن ف بالم بارك مكان مميز أقل سعر

    The Way logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز ب قسط ل 8 سنين بمساحه مميزه

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى اوبن فيو ف بالم باركس اقل سعر

    The Way logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى موقع مميز ف بالم باركس

    The Way logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة فورى ف بالم باركس اقل سعر

    The Way logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند بالم باركس مكيفه بالكامل

    Guides Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة في بالم هيلز – تقسيط حتى 12 سنة

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    The Avenue Properties logo image

3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٢٧٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا342م+حمام سباحه-وصله دهشو2.5مليون مقدم او16كاش

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقــة كــاملة التشطيب للبيــع | بالم باركس, أكتوبر

    Najd Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع 250م كمبوند بالم باركس بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع