عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 19

1,607 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin House للبيع في دارا جاردنز – الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 4 غرف+4 حمام بسعر شقة جمب MV Chillout-خالصة

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بجاردن 178م ورا مول العرب بسعر شامل

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أول سكن استلام فورى مقدم 2م-7.5م كاش

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع شقة ارضي بجاردن 120 متر استلام فوري

    Master Key logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم30% فيلا كبيرة261م+جاردن 178م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر للبيع-موقع مميز واطلاله فاخره

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله فاخره-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٣٬١٢٥ جنيه

    فيلا ٢٦١م، قسط ربع سنوي ٣٩٣الف، توتال كاش ١١ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر تاون هاوس استلام فوري في جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 100 الف وامتلك تان هاوس بحديقه خاصه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 100 الف وامتلك تان هاوس بحديقه خاصه للبيع بمو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة تاون هاوس قيد الإنشاء في تشيل آوت، دفعة أولى 1

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 330م باميز المواقع بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 220م في شيل أوت بارك.. فيو البحيرة

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 350م اقساط

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو تشيل آوت

    Flag square Real Estate logo image

5

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٠٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا مستقله type B متشطبه

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فورا فيلا ريسيل لقطه من المالك مباشر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ١٦٬٨٧٧ جنيه/متر مربع