عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 20

1,607 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العنوان: كمبوند – نيوم أكتوبر – 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    185متر تشطيبات مودرن موقع مميز بالكمبوند دور تانى

    IHouse development logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 420م للبيع بكمبوند جاردن سيتي العبد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في دارا جاردنز

    I-Move logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 550 م - للبيع – كمبوند جراند هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة: فيلا مستقلة ريسيل Type C | تصميم واسع

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة للبيع في دارا جاردنز 400م موقع مميز

    Genova Investment logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس ميدل 300م كمبوند داره جاردنز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    aparment in 6 October- Next to mall of Arabia

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بفيو حمام سباحة باقل سعرمن المالك مباشرة

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 320م فيو لاجون - Isola Villas وقسط على 7 سنين

    Promax Property Investors logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سوبر لوكس موقع مميز ماونتن فيو تشيل اوت

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب مع جاكوزي بماونتن فيو تشيل اوت بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 261م كمبوند نيوم اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م استلام فوري بتقسيط ع سنتين

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا فخمه في جراند هايتس متشطبه و بحمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس 250م فيو داخل الكمبوند على لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره للبيع 276م التوسعات الشماليه سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 580م كمبوند جراند هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 151م كمبوند نيوم اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • بناية كاملة - 8 غرف نوم - 8 حمامات للبيع في التوسعات الشمالية - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    بناية كاملة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة 582م مميزة للبيع بالتوسعات الشمالية 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٨٢ متر مربع

    ١٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 580م كمبوند نيوم اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • بناية كاملة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في التوسعات الشمالية - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    بناية كاملة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة 1500 م للبيع أو للإيجار بالكامل في التوسعات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 436م كمبوند الورود تسهيلات 7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حى الورود, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع