عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 18

1,607 عقارات أخرى
  • 27

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 283 م كمبوند جراند هايتس 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر كمبوند ماونتن فيو تشل اوت

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5غرف استلام فوري في جراند هايتس اكتوبر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في نيوم – فيو حمام سباحة وحديقة

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Mountain View Chillout Park I-Villa Garden

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٨٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في تشيل اوت بارك متشطب بالكامل

    Element logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في تشيل اوت بارك متشطب بالكامل

    متصدر

    Element logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٠٬٦٢٠ جنيه

    ارخص تاون قسط علي10سنين في شيل اوت بارك ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطب استلام فوري للبيع في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل للبيع بالتكييفات إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

5

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التوسعات الشمالية – (تشطيب الترا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الشقه لقطه اقل بكتبر من سعر الكمبوند من المالك

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 متر استلام فوري ب اقل سعر ماونتن فيو

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 متر استلام فوري ب اقل سعر ماونتن فيو

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع