عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 16

1,607 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ألترا سوبر لوكس بالمطبخ والتكييفات

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 179م متشطبه بجاردن جاهزة للاستلام والسكن

    Promax Property Investors logo image

    كمبوند ديار التعمير, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٠٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في نيوم 6 اكتوبر بسعر لقطه لسرعه البيع

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع -استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطه في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٠٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع- تشطيب فاخر -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    RE/MAX Everest logo image

4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون في كمبوند ماونتن فيو شيل اوت بارك

    Vida Solutions logo image

4

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل لقطة بلوكيشن مميز متشطب استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل فخم متشطب استلام فوري في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت

    Ammaier for real estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع ف جراند هايتس متشطب

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون متشطب 6 اكتوبر كمبوند جراند هايتس

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون في 6 اكتوبر كمبوند جراند هايتس

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩١٬٨٨٧ جنيه

    شقة للبيع 170م في كمبوند نيوم أكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند دارا جاردنز

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري في ماونتن فيو

    Master Key logo image

4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع داخل مونتن فيو شيل اوت مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه للبيع داخل مونتن فيو شيل اوت مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع M Apartments –التوسعات الشمالية

    RE/MAX Everest logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس اكبر نموذج للبيع فى جراند هايتس اكتوبر

    Turnkey Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع