عقارات تجاري مفروشة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 4

327 عقارات أخرى
  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب لقطة كبير بمقدم451 ألف أوكاش5.400.000

    Property Hills... logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب لقطة كبير بمقدم451 ألف أوكاش5.400.000

    Property Hills... logo image

    تريفيوم زايد, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 300م تشطيب كامل في نيو زايد للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    الجزيرة بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في سنترال افينيو- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 11

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل بموقع مميز في Central Avenue - زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل بموقع مميز في Central Avenue - زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل بموقع مميز في Central Avenue - زايد

    RE/MAX Everest logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب تشطيب كامل بموقع مميز علي محور 26 يوليو

    RE/MAX Everest logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 11

    عيادة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل للبيع بالتقسيط في مول كازان

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بعائد ربح للبيع في الشيخ زايد سينترال افينيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٨٧ متر مربع

    ١٩٧٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري جاهز بأفضل لوكيشن في Polygon

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع – (M 145 __Portal SODIC)21MILLION

    Home Select for real estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع افضل مبني في 205 علي المحور الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى كامل التشطيب مفروشة بالكامل بلازا فيو

    Roots Development logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    عيادة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده في ويست ميديكال سنتر سوديك ويست الشيخ

    Adagio Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز للبيع بموقع مميز بالشيخ زايد 65 متر

    Emaar Prime X logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ذا بورتال سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٤١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 15

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 53متر متشطبة بالتكيفات في اركان بالم 205

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز ومفروش بالكامل في كابيتال بيزنيس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطيبه جاهز للتشغيل في مول سنتر افينيو

    Abrag 2 logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – PORTAL سوديك | مكتب إداري – فرش فاخر

    Home Select for real estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٨٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل 49م استلام فوري و متأجر بعائد 43 الف

    Abrag Real Estate logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…