عقارات تجاري مفروشة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 6

326 عقارات أخرى
  • 19

    عيادة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه للبيع 950 م علي المحور زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع - أركان مساحة رائعة وسعر مناسب

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في ذا بورتال سوديك سعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤١ متر مربع

    ١٢٤٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مجمع العامر، الحي التاسع، زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع متأجر لبنك بموقع مميز في الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سينترو زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 10

    محل تجاري

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 100م + حمام - مرخص

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بيع في بورتال مفروش بالكامل.

    Rokn Real Estate logo image

1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 61 متر في اركان بلازا الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري بتشطيب كامل واستلام قريب في "205 أركان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٠٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مجوهرات جاهز للسكن في قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جويل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Casanova Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ذا بورتال – الشيخ زايد

    متصدر

    I-Move logo image

2

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٥٬٩٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بورتال سوديك 161 متر بسعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بارك ستريت علي المحور بعائد ايجاري

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في اركان مول الشيخ زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كراون بروبرتيز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد
  • 11

    عيادة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا عيادة متشطبة للبيع في مول حيوي في زايد

    Property Hills Star logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    طابق كامل

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في أقوى موقع تجاري في القاهرة الجديدة –EDNC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى إداري للبيع في بيفرلي هيلز زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متشطب بالتكيفات استلام فوري في الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ١٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني تجاري أستلام فوري تشغيل كامل بتسهيلات تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٦٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • زايد لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجزيرة بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع – (M 145 __Portal SODIC)21MILLION

    Home Select for real estate logo image

لا يوجد

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • جرينفيل 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…