عقارات تجاري مفروشة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 8

326 عقارات أخرى
  • 11

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في مول حيوي بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بورتال سوديك متشطب بالكامل والتكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 78م فيو على البلازا مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٩٠٩٬٣٩٤ جنيه

    عياد 65م للبيع امام اركان بلازا بأقل سعر ف الماركت

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بسعر مميز بجانب اركان دايركت على محور26يوليو

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع لمكتب 80م امام مستشفى جلوبال متشطب بالAC

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي متكامل للبيع في قلب أكتوبر - جاهز ومتشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٩٢٢٬٠٥٢ جنيه

    افضل سعر وموقع وفيو لمكتب 94م متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر عيادة 107م استلام فورى امام ميدان سبيكترا

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • بالم فالي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    محل تجاري

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الكرمة مول

    Redefine logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة استلام فوري للبيع في مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في قلب الشيخ زايد قسط 5سنين

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب للبيع في مول الكارما بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادات Nexus Clinics في مشروع 205

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • بيل آمي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    عيادة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع بـ 2O5 بأفضل سعر 180م وموقع متميز

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكيفات استلام فوري في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • مساحات مكتبية - استوديو للبيع في 205 اركان بالم - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    مساحات مكتبية

    ٢٤٨٬٣٠٠ جنيه

    مكتب 191م للايجار في اركان 2O5 اطلاله علي البستان

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 117م في Down Town متشطب بالتكيفات - 205

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 117م في Down Town متشطب بالتكيفات - 205

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار لعيادة بالتكيفات وبأقساط متبقية بـ2O5

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٨٨٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٩٨٩٬٨٢٣ جنيه

    مكتب علي البلازا مباشره بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع 47م مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر لمكتب 94م متشطب بالتكيفات بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع مميز جدًا للبيع / للإيجار في بوليجون

    Flip logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٨٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • جوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٥١٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…