عقارات تجاري مفروشة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 5

326 عقارات أخرى
  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٤٨٠٬٣٥٠ جنيه

    Own your unit direct on mehwar next to arkan plaza

    Crafters Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٤ متر مربع

    ٢٠٧٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده بميديكال سنتر سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع موجر لبنك cib بعائد استثماري ممتاز-زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سينترو زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكييفات فيو مميز في اركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري مرخص للبيع 40م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بيع متشطب ارضي و دورين في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كورت يارد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل في مول تراين-شارع النزهه

    RE/MAX Everest logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 99م للبيع بموقع مميز في قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • ايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    محل

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بأفضل موقع فى الشيخ زايد على ش البستان

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب متشطب 76م في اركان بالم 205 بدر الدين

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٦٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب121 للبيع ف 205 اركان بالم كورنر بافضل تقسيمه

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٧١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى إداري مستقل متشطب بالكامل اعلي عائد استمثاري

    Driven Properties logo image

    ذا كورت يارد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٢٤٦ متر مربع

    ٨١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية –مكتب إداري مؤجر للبيع في كورت يارد

    RE/MAX Everest logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٩٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية –مكتب إداري مؤجر للبيع في كورت يارد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية –مكتب إداري مؤجر للبيع في كورت يارد

    RE/MAX Everest logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية –مكتب إداري مؤجر للبيع في كورت يارد

    RE/MAX Everest logo image

    ذا كورت يارد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بتشطيب سوبر لوكس في أكبر التجمعات الطبية

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كامل التشطيب للبيع في النزهة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٢٣٠٬٦١٥ جنيه

    مكتب للبيع مباشره على محور 26 يوليو بالشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٥١٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري في الشيخ زايد-كمبوند زايد ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    عيادة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه للبيع بالتقسيط في اركان205 الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٥٣ متر مربع

    ٢٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    عيادة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه للبيع بالتقسيط في اركان205 الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٥٣ متر مربع

    ٢٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بعائد سنوي ١٠٪؜ بارك ستريت اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • IV ذا نوتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…