عقارات تجاري مفروشة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 7

332 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز جدًا مكتب للبيع في الـ Polygon

    Flip logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع مميز للبيع في بوليجون

    Flip logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مميز داخل البوليجون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٣٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 143م للبيع في كارجو مول امام جرينز الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    كارجو مول, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2 مليون فقط آخر مكتب إداري صغير للبيع

    Driven Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٢١١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • ميورا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ميورا

    5 غرفة

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مفروش بالتكييفات للبيع بارك ستريت مول

    Driven Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة سوبر لوكس بالتقسيط سنترال أفينيو

    Driven Properties logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادات افضل استثمار Nexus Clinics في مشروع 205

    Abrag Real Estate logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في اكبر مول بالشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب متشطب بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري في مول الكارما 4 امام الربوة

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة اسنان بعاقد شهري في كابيتل بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع بسوديك زايد متشطب بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٨٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة محل للبيع في مول ريتزي زايد

    Abrag 2 logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بالشيخ زايد علي الواجهه مباشره

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي سوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 غرفة

  • 7

    محل تجاري

    ٨٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل متأجر و متشطب في مول ريتزي الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 150م serviced by NEXUS | أركان2O5 مقدم 0%

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادات افضل استثمار Nexus Clinics في مشروع 205

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مرخصة للبيع 65م مكيفة بالكامل وبتسهيلات

    Inspire Homes logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في مول سيلفر جيت في قلب الشيح زايد

    Abrag 2 logo image

    مول سيلفر جيت, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي 24

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 50 م متشطب علي المحور مباشر بالتقسيط

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب رسيل للبيع علي المحور بجوار مول العرب

    New Casa Real estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مفروشة للبيع في المجمع الطبي لسوديك في زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع بمساحة 60 متر في أرقى مواقع الشيخ زايد

    New Casa Real estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع علي المحور مباشرة بجوار اركان بلازا مول

    Property Hills Star logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • زيا بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…