145 sqm Apartments for Sale in Nasr City, page 5

2,020 properties
  • 6

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقة ر يسيل في كمبوند دجلة لاند مارك فيو لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    71 sqm

    19,718 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    5,483,400 EGP

    Move In Now – 114 m 2BR at Towers for EGP 15,500

    Premium

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    114 sqm

    48,100 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,400,000 EGP

    شقة للبيع 90م هاى سوبر لوكس عمارات اول مايو

    Envigo Real Estate logo image

    Al Nasr Road, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    37,777 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,300,000 EGP

    استوديو استلام فورى 55م فيو لاندسكيب فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    22,807 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    700,000 EGP

    استوديو استلام سنه فى دجله لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    66 sqm

    10,606 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه مميزه صف اول من الوجهه تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    17,777 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه مميزه و بسعر لقطه وجهه فى لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    133 sqm

    18,796 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه غرفتين تكملت اقساط على حمام سباحه فى مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    18,181 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقه 110م تكملت اقساط فيو poolفى لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    113 sqm

    16,814 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,491 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه96م بالجراج فورى فى دجله لاندمارك فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 3غرف استلام فوري فيو خارجي على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    21,052 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    22,471 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,200,000 EGP

    Lowest price and immediate delivery, Capital East

    Master Key logo image

    Capital East, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    92 sqm

    23,913 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,250,000 EGP

    Apartment for Sale in Al Waha district, Nasr City

    Eastmark logo image

    Street 14, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    2

    145 sqm

    29,310 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,194,205 EGP

    شقة 105 م مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    True, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    105 sqm

    30,421 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقه103م غرفتين استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    103 sqm

    20,388 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه133م 3غرف استلام فوري فيو خارجي

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    21,052 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه110م غرفتين فيو خارجي واجهه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    22,471 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,450,000 EGP

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,081 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه83م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    83 sqm

    21,084 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,520,000 EGP

    استوديو 57م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,729,000 EGP

    Ready to move – 2BR at Landmark for EGP 18,600

    Premium

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    93 sqm

    40,096 EGP/sqm