Apartments for sale in Hadayek October, page 31

1,407 properties
  • 6

    Apartment

    2,650,000 EGP

    فرصة مميزة بحدائق 6 أكتوبر – منطقة المستثمر الصغير

    Zayed Gate logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    20,384 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,999,999 EGP

    شقتك متشطبة 165م جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    165 sqm

    30,303 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165م ڤيو مفتوح

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    165 sqm

    13,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    أخر شقه ف العمارة متسلمه جهاز في مسلسل 3 فيو مفتوح

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    12,903 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    حدايق اكتوبر المربع الذهبي منطقه المسلسلات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    4

    2

    155 sqm

    12,903 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    8,300,000 EGP

    شقق في العاصمه السياحيه الجديده في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    182 sqm

    45,604 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    5,200,000 EGP

    شقق في حدايق اكتوبر علي الطراز الاندلسي

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    123 sqm

    42,276 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,400,000 EGP

    شقق علي الطراز الاندلسي في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    42,953 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في كمبوند دجله جاردنز اكبر مساحه

    Genova Investment logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    4

    2

    160 sqm

    16,250 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,900,000 EGP

    174m Apartment in Beta Residence, 690K Dp

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    174 sqm

    39,655 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,000,000 EGP

    احجز شقتك بنظام تقسيط وسعر ممتاز بالمربع الذهبى

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    100 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,300,000 EGP

    دوبلكس 210م+جاردن 110م في المربع الذهبي بتسهيلات

    M.H. Group logo image

    Touristic 1, Hadayek October, 6 October City, Giza

    4

    3

    210 sqm

    10,952 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,399,800 EGP

    149m unit in Beta Residence, with a landscape,octo

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    42,951 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    6,220,100 EGP

    Apartment 149 meters, 3 bedrooms in Beta Residen

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    41,745 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,399,200 EGP

    149 m apartment in Beta Residence – Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    42,947 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    8,735,800 EGP

    178 m apartment in Beta Residence – Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    178 sqm

    49,077 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,261,000 EGP

    3 bed Apartment | 8-Year Installments – Beta Resid

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    138 sqm

    52,615 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,700,000 EGP

    3 Bed Apartment | 8-Year Installments – Beta resid

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    40,714 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,900,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    190 sqm

    15,263 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,705,600 EGP

    Apartment 180 m in Beta Residence Hadayek October

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    42,808 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,898,600 EGP

    Apartment 174 sqm in Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    174 sqm

    39,647 EGP/sqm