3 bedroom Apartments for sale in Egypt, page 2000

52,363 properties
  • 18

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه بمساحه متوسطه استلام فوري 135 متر بافضل فيو

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقة 110 متر ( 3 غرف + 2 حمام ) استلام فورى

    Section 5, 1st District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    8,250,000 EGP

    Instalments 3 Year Below Market Price Open View

    Remax Professional. logo image

    Alex West, Alexandria Compounds, Alexandria

    3

    3

    178 sqm

    46,348 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    فرصه استلام فوري شقه 110 متر بكمبوند جاردينيا 2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,722,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    10,762 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,550,000 EGP

    شقه لقطه141متر بفيو و واجهه رائعه بالعبور بالتقسيط

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    25,177 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,020,000 EGP

    شقه140متر ب0% مقدم علي مده طويله بافضل لوكيشن فرصه

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    21,571 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,700,000 EGP

    Apartment for sale in Degla View on Maadi Ring Roa

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    210 sqm

    22,380 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه بمساحه تحفه وتقسيمه رائعه 175 متر فيو جاردن

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,773,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر قسط علي 4 سنوات 180م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    9,850 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقه 168 متر باقل مقدم واطول مده تقسيط بالعبور

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    24,404 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,895,000 EGP

    شقه بجاردن 129متر بكمبوندOkardiaبالعبور باقل مقدم

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    129 sqm

    30,193 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,300,000 EGP

    شقة للبيع 135م كفر عبده شارع ابراهيم راجي

    B-connect Real Estate logo image

    Kafr Abdo, Roushdy, Hay Sharq, Alexandria

    3

    1

    135 sqm

    31,851 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقه 125 متر بكمبوند جاردينيا بسعر ممبز بالعبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,775,000 EGP

    شقه 125 متر لقطه بكمبوند Citalia العبور بدون مقدم

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,200 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,919,646 EGP

    شقه مساحه كبيره 165 متر فرصه بكمبوندCitaliaمقدم 0%

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    165 sqm

    23,755 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,240,000 EGP

    اقوي مساحه ارضي بجاردن162 متر بافضل لوكيشن بالعبور

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    162 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,275,000 EGP

    مساحه واسعه ولذيذه 207متر المرحله الاوله باقل مقدم

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    207 sqm

    25,483 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقة للبيع 160م كليوباترا - شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    Abo Qir St., Cleopatra, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    160 sqm

    40,625 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,550,000 EGP

    شقة لقطة 141 متر ( 3 نوم + 2 حمام )

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    25,177 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,512,000 EGP

    باقل مقدم علي اطول فترة سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    131 sqm

    42,076 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,325,000 EGP

    مساحه كبيره 175متر بدون مقدم علي اطول فتره بالعبور

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع 208م وينجت

    B-connect Real Estate logo image

    Winget st., Bolkly, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    208 sqm

    12,019 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,875,000 EGP

    امتلك شقتك بموقع مميز جدا بقلب زهراء المعادى

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    155 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    6,800,000 EGP

    Apartment ready to move for sale in Madinaty B6

    Eureka Real Estate logo image

    Madinaty, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    55,737 EGP/sqm