بيوت و فلل 6 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 4

249 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا Ultra Super Lux في Marina 7

    عقار مارينا logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٥ الساحل الشمالى اول صف بحيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٥ اول صف بحيرة صخرية حمام سباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون دابل فيو لاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ١٦٣٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى و ارخص فيلا على البحر فى تلال تشطيب خمس نجوم

    Badr Homes logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر

    6 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مفروشة للبيع مع مسبح في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحر للبيع في مارينا 5 – لسان الوزراء

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة في مراسي – فخامة واستثمار قوي

مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة فيلا بمرسى وحمام سباحة وإطلالة بحر

    متصدر

مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مميزة في اليجريا 522.5 موقع مميزمفروش بالكامل

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٢ متر مربع

    ٢٨٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • سي ذا سي قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مميزة جدا للبيع في مدينتي

    Broker Egypt logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مفروشة صف اول أكواريوس -العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اكواريوس, العين السخنة, السويس

    6

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا صف أول جولف تشطيب فاخر كومباوند اليجريا

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جرين لاند الشروق مفروشة جاهزة للإستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين لاند, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فى مارينا ٦ اول صف بحيرة رملية - جوهره

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • سي فيو المرحله التانيه في الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    6 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكييفات 10 غرف نوم بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماراسي – بلانكا

    Properties-Today.com logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في تلال الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه - جنوب الاكاديميه موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦١٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر بارض ١٠٠٠ متر و حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٣٠ متر مربع

    ٤٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا وايت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا وايت

    6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالفرش بسعر لقطه في ميفيدا

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع استثنائي للبيع|مارينا 5 – لسان الوزراء

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-تجمع بين الموقع المميز المساحات الكبيرة

مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو التجمع الخامس مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بحمام سباحة للبيع ف قطامية ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    6 غرفة