بيوت و فلل 6 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 9

249 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر برايم صف أول جولف للبيع

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقيه أول صف بحيرة صخرية بحمام سباحه مارينا5

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – كمبوند جيـرا

    Beltone logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مفروش بالكامل في كمباوند بيلاجيو

    Horizon Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مارينا 4 موقع مميز جدا ٦ غرف نوم

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • كمبوند جبيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جبيل

    6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة مراسي بلانكا صف أول لاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٧٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع على البحيرة مباشرة - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٣٥ متر مربع

    ٢٤٥٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع تشطيب وفرش كامل جراج وحديقة خاصة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٥٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا مودرن تالت صف بحيره فيو بحيره بانوراما

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بالفرش في موقع متميز جدًا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فاها نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري

    6 غرفة

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة جراج خاص السعر شامل الاثاث والتكييفات

    Remax Professional. logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بسعر مغري أول صف بحيرة رملية مارينا 5

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع_بمدينتي | فيلا فورسيزونز تشطيب فندقي فاخر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٧٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب جديد اول سكن بالم هيلز قطامية

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • أدفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Adva Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مجمع دي في دي نيوسايد

    6 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (( اول صف بحر ))-مفروشه بالكامل-تلال-الساحل

    Realpals Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ٢٧٥ مترًا مربعًا للبيع في امتداد سيدي

    Remax Style logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (رمسيس) 500 م

    RE/MAX Avalon logo image

    رمسيس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    6

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند الجزيرة

    Elshams Real Estate logo image

    الجزيرة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بقرية مارينا وادى دجلة6نوم4حمام بحرى مفروش .

    Smart Move For Real Estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    6 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 7 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 1 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 1 - تشطيب مودرن

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬١٢٨٬٦٨٠ جنيه

    فيلا عائلية عصرية في قلب مبارك 6

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • السخنه هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,السخنة هيلز

    6 غرفة