عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 7

848 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 400 متر اوبن فيو موقع متميز باقل سعر

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز وتشطيب مودرن

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا للبيع في ميفيدا

    Redefine logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – صف أول ع البحر – تلال السخنة

    TREX logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه خاص مفروشه بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ٩٧ هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٦٥٠٬٠٠٩ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس ببسين خاص و روف بفيو الهرامات

    Zein for real estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin House Mont Galala توين هاوس مونت الجلالة

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مميز فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك دوبلكس كبير وفخم بجايا راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • لاجونز نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 30

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه تشطيب فاخر فيو جولف وبحيرات

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٬٦٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    260 موقع مميز جدًا تاون هاوس فيلِت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق- تاون هاوس اطلالة علي البحر مفروش

    Remax The Address logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند لون مميزه ومفروشه في كمبوند فييليت

    ABAZA for real estate logo image

5

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٢١٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا مجهزه ومفروشه بالكامل للببع - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل بسعر وموقع وفيو مميزين

    why solutions logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 5 غرف فى مارينا 5 الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - ميدل تاون هاوس في هاسيندا باي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند طيبة استلام فوري بالفرش

    Al Fanar Development and project management logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه اول صف على البحر فو امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • وادي يم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي

    1 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب صف ثاني في سي شيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬١٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي التاني المنطقة الخامسة

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 5 غرف فى مارينا 5 الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جوهرة في مارينا 7 ثاني صف من البحيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاسيندا وايت

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 5 غرفة