عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 9

849 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في سيشل مباشرة على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيشل فيو بحر جزئي

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٢٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك مع حمام سباحة خاص

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا سيدى عبد الرحمن فيلا للبيع 5 غرف مفروشة

    Triple S Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع بموقع متميز بمصر الجديده

    Remax Station logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬١٨٤٬٩٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر

    3 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع الترا سوبر لوكس بالفرش والأجهزة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه خاص في هاسيندا باي 5 غرف

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع أو الإيجار – إل باتيو 2

    الباتيو 2, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفيلا الذكية - للباحثين عن التميز - تقسيط لمدة سن

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لوناس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٣٢٧٬٠٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٢٧٬٩٩٢ جنيه

    فيلا صف اول فيو خيالي علي البحر استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك فيلا مستقله مفروشه للبيع في ماونتن فيو

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع صف أول بحيرة في مارينا 4

    RE/MAX Avalon logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Les Rois

    KAMF logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مسجلة للبيع 395 م الكينج مريوط

    RE/MAX Avalon logo image

    كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • سي ذا سي قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    3 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر في ماونتن فيو راس الحكمة

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه -فيلا مستقله تشطيب فاخر-جاهزه للسكن الفوري

    TPV logo image

5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع فيلات الاحياء في التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بميفيدا بإطلالة مميزة وفرصة استثمار

    Apex Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه خاص للبيع في هاسيندا باي

    Elegant Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • كريستا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤٢٩٬١٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع Ready to move كمبوند مفيدا Mivida

    Sonic For Real-Estate logo image

5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي فيلات الفورسيزون تشطيب سوبر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس متشطبه ة مفروشه استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٦٨٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مراسي باي فيلا للبيع بأكبر مساحة فيلا

    Triple S Real Estate logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥١٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة بمارينا 6 موقع رائع

    Dark Real estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جرانفيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Founders Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,جرانفيل

    3 - 7 غرفة