بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 85

28,881 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا باقل سعر مقدم وتكملة اقساط المستقبل

    Property Hills  One logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 300 متر في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل ف ليك ويست بسعر مميز فوري

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة جولف – ميراج سيتي – فوري

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 172م 4 غرف مقدم 10% وقسط علي10س باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 300 متر في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في رويال سيتي زايد ناصية

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع رائع على ناصية شارع - خطوات من حديقة الرئيسية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحديقة الخلفية 500م - موقع مميز بالقرب من النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر وموقع مميزين في ماونتن فيو تشيل آوت

    why solutions logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا دور ين بحديقه خاصه استلام فوري ستيل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور ين بحديقه في ستيلا هايتس 160متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام مدينتي بنص السعر من مدينه مصر

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحة وجاردن بموقع مميز بأقل سعر

    why solutions logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط موقع مميز في سيتي جيت

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط عل 12س امتلك تاون هاوس متشطب ف باديا بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٦١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Stone Parkمساحة قوية وفرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع