بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 81

28,881 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة في هاسيندا باي صف أول بحر تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب بموقع متميز جدا و اقل سعر

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة - جاد في البيع 24/4/2026

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    9 بائع جاد في بالم هيلز (14/4/2026)

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو كمبوند متشطبه بالكامل

    KAMF logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة للبيع متشطبة استاندالون ريسيل 340 م

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني في القطامية كوست بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع تشطيب فاخر جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٣ متر مربع

    ١١٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – موقع مميز – تشطيب كامل

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه مع حمام سباحه خاص في كليوباترا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فيو في بالايا استلام فوري

    Premises logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٥٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطاميه ديونز علي الجولف

    Premises logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٠٢٥ متر مربع

    ١٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على البحر مفروش استلام فوري في ألماظة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٢١٤٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم استلام فوري في لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٢٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع على الجولف والبحيرة مباشرة -فينيتو

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٨٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر في جايا الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا استلام فوري في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر مفروشه اول استخدام

    Premises logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥١٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا ليك فيو تصميم فاخر

    KAMF logo image

4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالكابين علي البحر و الاجون-هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع