بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 84

28,881 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 1090 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في سيزونز ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند بيل في اعمار- نيو زايد

    DMG logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أرض 1600متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورااوي كمبوند ديفينا جاردنز

    Property Hills  One logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة في حياه ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 700 متر للبيع في موون فالي1

    Akar Town Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 280م للبيع في هيلز اوف ون نيو زايد

    Tasweeq For Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750م مباني للبيع في ميفيدا فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا أمام مدينتي مباشرة بتسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1100متر كاملة التشطيب بحمام سباحة في لاريف

    Akar Town Real Estate logo image

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة كاملة التشطيب للبيع في بيلاجيو

    متصدر

    Akar Town Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 5 غرف باقل سعر للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثاني عالجولف فيلا متشطبه بسعر مميز اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع