شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 41

1,680 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في هايد بارك متشطبه بالفرش والاجهزه

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بحمام سباحه خاص بكمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Massar logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه ارضي-مفروشه-تكمله اقساط-كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه فاخره بالتقسيط في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ مع تقسيط 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بدار مصر القرنفل امام الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3 غرف بموقع مميز في كايرو فستيفال سيتي.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م مميزة بتشطيب الترا سوبر لوكس

    اشتري بيتك logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط جاهزه للسكن الفوري بفيو جاردن

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ully Furnished Apartment for Sale in Waterway – Ne

    Spade consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في Lake view بموقع متميز

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جاردينياهايتس3 حرف أ قريبه للخدمات والشارع

    East House logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل4غرف للبيع في كايروفستيفال سيتي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مفروشة للبيع في ذا فيلدج بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الباتيو ٧

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 208 متر متشطبه بالكامل في ايست تاون

    Properties-Today.com logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 متر متشطبه بالكامل في ذا ادريست ايست

    Properties-Today.com logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-سبيشيال شقة مفروشة155م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة جاهزة مفروشة بالكامل - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة في فيفث سكوير , 180متر

    Prime Company logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 100م متشطبه بلفرش بفيو مميز الان

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة بالكامل في موقع مميز.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مفروشة بالكامل 122 م في LVR 1

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع مفروشة بالكامل 122 م في LVR 1

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…