شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 14

1,680 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين بأحسن تشطيب فى ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر شقه للبيع بحديقة خاصه استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى Cleo بالم هيلز أقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مفروشة بالكامل في هايد بارك ستلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • مون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير,مون ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون مع لوكيشن مميز جدا

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة بالكامل في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف بحديقة خاصة تشطيب خاص في الرحاب ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو لافيستا تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة بالكامل للبيع فوري ف ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شبابيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٨٬٦٣٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Marquee Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع في كمبوند فيليدج جيت بالتجمع

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع | Lake View Residence 1

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ليك فيو ريزيدنس 1 بأقل سعر وموقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفرش مودرن في كمبوند كايرو فيستفال سيتي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات في كمبوند بالم هيلز

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٤٣ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو استلام فوري - مفروشه بالكامل ووتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالفرش و الاجهزة في البنفسج

    البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي الشقة 210

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 1الترا مودرن

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ومفروشة للبيع ف الرحاب فيو جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فاخر وفرش كامل بالتكيفات فيو مفتوح

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس مفروشة بالكامل

    Broker Egypt logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة-استلام فورى -تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر لسرعه البيع بجوار الخدمات

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفرش وعائد استثماري في كمبوند القطامية جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • إم سيجناتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,إم سيجناتشر

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…