بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 60

4,721 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة 4 غرف علي الجولف بتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٠٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع في تاج سيتي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – التجمع

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاهزة للاستلام لي روا القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالكامل (5غرف) خلف AUC التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ميفيدا متشطبة فيو لاندسكيب بسعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا type m في الماركت موقع مميز لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز متشطبة بالكامل في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة - ليك فيو , تشطيب كامل, حمام سباحة خاص

    IRTKAZ logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 225 متر بمقدم و بالتقسيط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٤٨ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام قريب في ماونتن فيو بمقدم 3,900,000

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل موقع مميز جدا في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٧٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 8 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في اوريجامي تاج سيتي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة في تاج سيتي (زونT)

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا للبيع بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي الجولف والبحيرة متشطبة بمقدم 5%فقط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز نصف تشطيب في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 450 متر تشطيب كامل في ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع