بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 58

4,721 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحرى استلام فوري باتيو أورو لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٦٧٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة متوسطة علي فيو مميز وسعر قل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع في ميفيدا باقل من سعر السوق

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا في بالم هيلز علي فيو حمام سباحة دايركت

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٧٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة و جاكوزي تشطيب المالك في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٩٦٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في Palm Hills بموقع مميز وتسليم 2026

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بموقع مميز و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه للبيع في ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في مفيدا متشطبه 500متر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتقسيط متشطبة فى زيد ايست

    Smart Step logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره للبيع بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فى نيو كايرو بالم هيلزPalm Hills

    Smart Step logo image

6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت - باقل من سعر السوق

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز جدا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٨٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في سولانا بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأٌقساط للبيع استلام فوري سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة 445م بإطلالة مباشرة على البحيرة

    AK Circle logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٩١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه 5%مقدم فقط ب جولدن سكوير بالتجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    متصدر

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع