بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 56

4,721 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٢٣٣٬٧٥٠ جنيه

    احسن سعر لفيلا جاهزه للتسليم في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 520متر بروف 120 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    MD Signature logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط في The Creast

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا متسلمة في سوان ليك,قابلة للتفاوض

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا مكتملة التشطيب منظر بانورامي على البحيرة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٠٨٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفيو بحيرات و لاند سكاب في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة بموقع استثنائي - جاهزة للتسليم - سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بجاردن-لوكيشن مميز في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا 665م للبيع في ديار المخابرات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٦٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا بحمام سباحة 623 متر ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اوبن فيو - مساحة ارض كبيره-قابل للتفاوض

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٤٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ( 3طوابق ) بتشطيب كامل High End خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري ميفيدا التجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٣٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون فاخرة متاحه للبيع داخل ليك فيو بوتيك

    Ninety Two logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story استلام قريب بمقدم 18مليون بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٥٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 520متر بروف 120 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن pk2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسبح - موقع مميز للغاية - جاهز للتسليم

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - إطلالة خلابة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7

    ٧٧٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا مميزة-700متر-7 غرف نوم فيليت سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    6

    ٥٧٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع