بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 63

4,721 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في سيلينا بإطلالة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كورنر الترا مودرن ريسيل في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في تلال ايست تطل علي البحيره بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٢٤٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% فيلا بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ٩٧٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا مستقلة 1200م بافضل لوكيشن باقل سعر

    TPV logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فى سولانا ايست مقدم 5% و قسط على 9 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقلة بتشطيب الترا مودرن للبيع

    TPV logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – القاهرة الجديدة | التجمع الخامس

    Bond & Key logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 594م فيو ماين بارك موقع مميز

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% تاونهاوس بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة تطل علي مساحات خضراء وبحيرة ب اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك كاملة التشطيب علي 8 سنوات | اقل مقدم !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو علي الطوب الاحمر

    Prime Company logo image

4

    7

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨١٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة توين هاوس بفيو لاندسكيب باقل سعر

    TPV logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فيmountain view 1.1 علي 8 سنوات

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه ريسيل في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك ڤيلا كورنر استلام فوري اطلالة مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز -٦ غرف -نص تشطيب-استلام فوري

    TPV logo image

6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بأكبر مساحه

    Prime Company logo image

4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه -فيلا مستقله تشطيب فاخر-جاهزه للسكن الفوري

    TPV logo image

5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع سيتى جيت - استلام فوري

    TREX logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% توينهاوس بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بتشطيب الترا مودرن بمساحة 750م

    TPV logo image

6

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا - باقل من سعر السوق ب مليون

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع