فلل بالصف الأول للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة

52 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٬٦٩٧٬٢٣٥ جنيه

    اي فيلا بجاردن مباشرة على لاجون ريسيل ف اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا صف اول جولف ب 45 مليون بالاقساط متسلمه

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٨٠١٬٥٠٠ جنيه

    استاند الون صف اول جولف بيع في سيتي جيت بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٧٦٦٬٦٢٦ جنيه

    في سيتي جيت فيلا صف اول جولف بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٢٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع صف أول جولف تصميم مودرن سيتي جيت

    Arabia For Real estate logo image

5

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ٤١٠٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر من سيتى جيت على الجولف على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على الجولف تقسيط على ٨ سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول جولف فيلا متشطبه ريسيل بدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حديقة صف أول علي الجولف استلام ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا 6 غرف علي الجولف بأطلالة مفتوحة علي 8 س

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف فيلا مستقلة في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا LUXURY صف اول علي الجولف EILTE COMMUNITY !!

    Falcon for Real Estate logo image

7+

    7+

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف ارخص من السوق- بحري ولوكيشن مميز

    Right Direction logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باحسن سعر مستقله اول صف على الجولف - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باحسن سعر مستقله اول صف على الجولف - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على ملعب الجولف في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٤٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٧٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في City Gate – استلام قريب صف اول جولف

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 303 م² على بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول جولف في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    7

    ٧١٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٧٦٦٬٦٢٦ جنيه

    في سيتي جيت فيلا صف اول جولف بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٢٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بارك فيلا+ حديقة 35 م² |اقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي الجولف والبحيرة متشطبة بمقدم 5%فقط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة 4 غرف علي الجولف بتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٠٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع