بيوت و فلل للبيع في ميفيدا, صفحة 3

502 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون نصف تشطيب للبيع في ميفيدا

    iHome logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا لايجار بسعر لقطة

    Another Way logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك متشطبة بالكامل اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ٨٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا موقع مميز

    New Capital Home. logo image

6

    6

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري في مفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في ميفيدا للبيع استلام فوري من اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر للبيع ف ميفيدا اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - بارك فيو بمقدم 5% - فيو علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو علي جنينه اقساط علي 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر وموقع مميز للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | ذا فيوز – Emaar ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع أو الإيجار في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع في ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع في ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا فيوز – إعمار | سعر مميز

5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 4 غرف متشطبة بالتكييفات والمطبخ

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا لوكيشن خطير أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة موقع متميز للبيع في ميفيدا

    Hodoud for Real Estate logo image

7+

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك فيلا مستقله للبيع بموقع مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك ستاندالون للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بأقل سعر في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب المالك للبيع في ميفيدا التجمع

    Fortune Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف مفروشه للبيع في ميفيدا التجمع

    Fortune Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٨١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع