بيوت و فلل للبيع في ميفيدا, صفحة 5

502 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن بتشطيبات فاخرة للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 228م بحري متشطب بالمطبخ و التيكفات

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - استلام فوري - متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا parcel22 بجوار الclubhouse بالتكييفات والمطبخ

    West Field logo image

3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان موقع مميز - افضل سعر و احسن تقسيمة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ التكيفات - سعر لقطة - تطل علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات سعر لقطة بافضل موقع علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب بالتكيفات و المطبخ بافضل سعر

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦١٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    KAMF logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا الترا سوبر لوكس بحمام سباحه

    KAMF logo image

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٨٦٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا

    KAMF logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا موقع مميز

    New Capital Home. logo image

4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360م متشطبه للبيع في ميفيدا اعمار - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 500م للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا- باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين كورنر متشطب ريسيل في ميفيدا

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع فى ميڤيدا , التجمع الخامس

    TREX logo image

5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر للبيع في ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس

    Another Way logo image

5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا - باقل من سعر السوق ب مليون

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه في ميفيدا اوبن فيو

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٧٠١ متر مربع

    ٩٩٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤١٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحة للبيع في ميفيدا

    Hodoud for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في افضل موقع متميز تشطيب راقي للبيع في ميفيدا

    Hodoud for Real Estate logo image

7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 331م ريسيل استلام فوري موقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع