بيوت و فلل للبيع في ميفيدا, صفحة 8

502 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب بمساحة 409 متر في ميفيدا

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ستاند الون متشطب في ميڤيدا بموقع جيد جدا

    Makanak Investments logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه للبع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - للبيع - في مفيدا - بفيو لاند اسكيب

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ( 3طوابق ) بتشطيب كامل High End خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري ميفيدا التجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٣٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في مفيدا متشطبه 500متر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه للبيع في ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة و جاكوزي تشطيب المالك في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٩٦٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع في ميفيدا باقل من سعر السوق

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز جدا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٨٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا - باقل من سعر السوق ب مليون

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ميفيدا متشطبة فيو لاندسكيب بسعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز متشطبة بالكامل في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز نصف تشطيب في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا للبيع بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل موقع مميز جدا في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٧٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٣٢٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بتشطيب فاخر-نصف مفروشه-بيع-ميفيدا-التجمع

    Fortune Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على مساحات خضراء نصف تشطيب في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا - باقل من سعر السوق ب مليون

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كورنر الترا مودرن ريسيل في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه ريسيل في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع