بيوت و فلل للبيع في ميفيدا, صفحة 2

502 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه للبيع في ميفيدا - اول استخدام

    ERE Investments logo image

6

    6

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٩٦٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تشطيبات مميزة 425 متر استلام فوري مفيدا

3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا مودرن مفروشه في ميفيدا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز - بحري للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بمساحة 450م لوكيشن مميز -فيو لاند سكيب

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا التجمع مجهزة بالتكييفات

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع في ميفيدا القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع في ميفيدا القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ميفيدا بالمطبخ والتكيفات

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢١٣٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 500متر ريسيل في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه في ميفيدا -بسعر قابل للتفاوض

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750م مباني للبيع في ميفيدا فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ألترا لوكس للبيع في ميفيدا بإطلالة مفتوحة-بول

    Arabia For Real estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 320مباني ريسيل في ميفيدا - متشطبه بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 500م متشطب في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ميفيدا تشطيب كامل

    Element Estate logo image

5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 500م متشطبه في ميفيدا -استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين الترا مودرن للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في مفيدا متشطبه 500متر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٣٥٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦١٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في ماركت متشطب بكامل موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | ميفيدا | التجمع الخامس

    متصدر

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع