بيوت و فلل للبيع في التجمع الاول, صفحة 5

374 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياه خاصة لاصحاب الفيلات ف كمبوند سعادة التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بسعر مميز وموقع استراتيجي

    متصدر

    why solutions logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية بلوكيشن مميز ارخص سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حديقة خاصة و مسبح للبيع في ماكسيم

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة على البحيرة مع مسبح خاص في ستيت

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٨٤ متر مربع

    ٩١٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 707م جاهزة للمعاينة من سعاده بسعر مميز

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية موقع مميز 80 تشطيب بالتكييفات

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية فيلا متشطبة بالتكييفات بفيو مميز

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٣٥٬٩٥٤ جنيه

    فيلا توين ريسيل استلام سنه بالقاهره الجديده علي 4س

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٩١٠٬٨٨٢ جنيه

    فرصة مميزة لفيلا مستقلة في موقع متميز جدا STEGHT

    Makanak Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٤٠٢٬٤٥٧ جنيه

    بأفضل سعر فيلا مستقلة-موقع مميز بأقساط استلام3شهور

    East wing logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بSTEI8Tموقع مميز بأقساط - استلام 3شهور

    East wing logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية1-سبيشيال فيلا1650م الترا سوبر لوكس

    YaKan Properties logo image

7

    7

    ١٬٦٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودةاقل سعر فيلا استاند الون في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 305م في التجمع بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 417م للبيع في التجمع كومباوند سعادة

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ١٣٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون موقع مميز بأفضل سعر بالسوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيب كامل من الرخام والخشب في ماكسيم

    متصدر

    Do estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – قطامية ريزيدنس القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 450 متر بموقع مميز للبيع في مكسيم

    Akar Town Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون مقدم واقساط في Streight

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية, فيلا للبيع موقع مميز علي لاك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬١٧٥٬٣٢٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيت اقل سعر بأقساط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ٧٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٣٧٤٬٤٣٨ جنيه

    ريسيل توين هاوس بالسعر القديم للبيع جاهز للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٠٣٥٬٩٥٤ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن،في مشروع ستيت اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٩٢٧ جنيه/متر مربع