بيوت و فلل للبيع في التجمع الاول, صفحة 3

374 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل فيلا متشطبه للبيع فى كمبوند مكسيم

    Spade consultancy logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند سوان ليك القطامية القاهرة الجديد

    Masar Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ستيت امام الرحاب بسعر اقل من السوق

    Capital Broker logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مكسيم - القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في سوان ليك قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬١٩٦٬٢٩٥ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة في STEI8HT LMD – مساحة وأناقة

    Arabia For Real estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة جولف – ميراج سيتي – فوري

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة جولف – ميراج سيتي – فوري

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدا اول صف للجولف فى ميراج سيتى

    Do estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري باكبر ارض 500م استلام 6 شهور

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كمبوند سوان ليك

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

5

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ١٥٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Signature villa - بحـــري - موقع مميز لاند سكيب

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم ، يطل على الماجيستك ليك والمساحات الخضراء

    متصدر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - في مرحلة جراندي - بأٌقل سعر=

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - أفضل سعر في مرحلة Grande

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو لاند سكيب - في قلب الكمبوند مجمع S

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اوبن فيو - تسهيلات في الدفع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للمعاينه - بوقع مميز جدا - ومساحة كبيرة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم 35% تقسيط وجاهزة للمعاينة بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل من سعرها 25% من السعر الحالي مع تسهيلات

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 11.5 مليون! فيو لاند سكيب وبحيرات بموقع خيال

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه لوكيشن مميز جدا جاهزه للسكن

    All 90 logo image

5

    5

    ١٬٠٣٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كريك تاون (Creek Town) |

    Aqarpedia For Resale logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع