بيوت و فلل للبيع في محور مصطفي كامل

5 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 2000م متشطبة بالكامل بموقع مميز بالتجمع الأول

    East wing logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | التجمع الأول | 604م أرض | بدون تشطيب

    Property Network logo image

7+

    7+

    ٦٠٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة فيلا للبيع في كمبوند الطلائع في التجم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة هاي سوبر لوكس بجنوب الاكاديمية

    Find Real Estate logo image

7+

    7+

    ١٬٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا دورين بروف للبيع التجمع الأول فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

2

    1

    ٢٦١ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع