فلل و بيوت للبيع بالتقسيط في التجمع الاول, القاهرة الجديدة

38 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من حسن علام في التجمع بفيو مميز

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من حسن علام بالتقسيط علي اطول فتر

    Oaks Real Estate logo image

5

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ١٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩١٣٬٨٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس في ستيت التجمع الاول بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كمبوند سوان ليك

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

5

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ١٥٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا 8 غرف نوم استلام فوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا في كريك تاون التجمع و قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام فوري دايركت على طريق السويس بالقسط ع8س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في كريك تاون قسط علي 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 10 سنين استلم فيلا في كريك تاون التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في التجمع جاهزه للاستلام بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 707م جاهزة للمعاينة من سعاده بسعر مميز

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 305م في التجمع بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 417م للبيع في التجمع كومباوند سعادة

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ١٣٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٤٠٠٬٢٦٦ جنيه

    فيلا للبيع في ستيت | 390 متر مربع | بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سعاده التجمع بأقل سعر قسط علي 7سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا VIB بخصم للكاش 35% استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330م استلام فوري في التجمع بالتقسيط ع 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٣٨٢٬٠٦٢ جنيه

    فيلا مميزة في ستيت بالتقسيط استلام 2026 4 غرف نوم

    Do estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    35% خصم للكاش فيلا بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 10% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بالتقسيط اقل من سعر الشركه ب 30 مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لليع فيلا فوري بخصم للكاش 35% + تقسيط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا كوتروا استلام فوري في كايرو فيستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٩٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر ل فيلا مستقلة 4غرف-بتقسيط-والصيانة مدفوعة

    Bright logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

2