بيوت و فلل للبيع في التجمع الاول, صفحة 2

374 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام فورى تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه والمطبخ والتكيفات

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1050 متر للبيع بالقطامية ريزيدنس

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كلاسيك مميز مع لوكيشن مميز خصوصيه كامله

    All 90 logo image

4

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في مكسيم القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا في سوان ليك قطامية 600متر-تشطيب 90%

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 19 مليون فيلا بموقع مميز فيو علي البحيرات

    Edge Real Estates logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    سجنتر فيلا مطلةمباشرة على البحيرة بأقل مقدم وتوتال

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في ميراج سيتي، القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من حسن علام في التجمع بفيو مميز

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

6

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام الرحاب مباشرة بسعر لن يتكرر

    Capital Broker logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٨٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٤٨٢٬٤٠٠ جنيه

    مقدم و تكملة اقساط بحري موقع متميز يطل علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من حسن علام بالتقسيط علي اطول فتر

    Oaks Real Estate logo image

5

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ١٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 210م في سوان ليك التجمع فيو مميز+تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و توتال فيلا سجنتشر فى كمبوند ستيت للبيع

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 2000م متشطبة بالكامل بموقع مميز بالتجمع الأول

    East wing logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون مقدم واقساط في Streight

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة جولف – ميراج سيتي – فوري

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩١٣٬٨٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس في ستيت التجمع الاول بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م الترا سوبر لوكس-اميز لوكيشن في سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 540م متشطبه في سوان ليك قطاميه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، بإطلالة على مناظر طبيعية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    واجهة بحرية - موقع مميز اطلاله مفتوحة - أقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة | فيلا مستقلة للبيع في قطامية ريزيدنس

    Aqarpedia For Resale logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع