بيوت و فلل للبيع في التجمع الاول, صفحة 8

374 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى كمبوند كريك تاون فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330م استلام فوري في التجمع بالتقسيط ع 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول على الجولف في ميراج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا بسعر مميز في سوان ليك قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة بحمام سباحة خاص في سوان ليك قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري بمقدم 3 مليون في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو مميز باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 600م مقسمة ل 3 شقق بحمام سباحة ف التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مقسمة الى 3 شقق بحمام سباحه وبدروم

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    7+

    ١٬٠٣٠ متر مربع

    ٤١٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر ريسيل استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بسعر وموقع و فيو مميزين للبيع في ستيت

    why solutions logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٣٨٢٬٠٦٢ جنيه

    فيلا مميزة في ستيت بالتقسيط استلام 2026 4 غرف نوم

    Do estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    35% خصم للكاش فيلا بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 10% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جدا - اوبن فيو

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر - اكبر مساحة ارض وحديقة - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٦٦٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٤٤٬٤٠٠ جنيه

    فيلا في كريك تاون باقل سعر و اميز لوكيشن

    Premises logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى السوق سعاده القاهره الجديده saada

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو على الليك 1300م+غرفة سينما و صالة رياضية

    AK Circle logo image

7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٥٦٤ متر بحمام سباحة فى القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٤ متر مربع

    ١٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بالتقسيط اقل من سعر الشركه ب 30 مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بحمام سباحة للبيع ف قطامية ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في قطامية ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون جاهزه للسكن في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلم فوري فيو مفتوح لاجون موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع