شقق للبيع في التجمع الخامس, صفحة 15

19,161 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 180 م في بيت الوطن الحي الخامس

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك! شقة - نصف تشطيب - بيع - إيستاون

    Housey logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن استلام فوري متشطبة في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن كبيرة.برايم لوكيشن.٣غرف بكمبوند ب 10.5

    Century for Project Management logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معروضة للبيع ب ١٠ مليون فقط.نص تشطيب.٣ غرف للنوم..

    Century for Project Management logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيفث سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى ابراج زيد فوري باقل سعر و بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين متشطبه بالتكيفات المطبخ استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متسلمة ٣ غرف دور ثاني من المراسم ف قلب التجمع.

    Century for Project Management logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل في كمبوند للبيع او الايجار سعر لقطه

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • إيفورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفورا

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في VGK – بالم هيلز

    Blu Real Estate Marketing logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرحلة تاج سلطان - استلام فوري ,تاج سيتي

    TREX logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل باتيو أورو –اقل سعر -برايم لوكيشن

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارخص سعر للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+ ACs سوديك إيستاون – اقل سعر فى الماركت

    TREX logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو اورو

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في أزاد ڤيوز – التجمع الخامس

    TREX logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٧٠٬٢٤١ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كريسنت ووك مراكز برايم لوكيشن

    TREX logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيبات مميزه وفاخره ماونتن فيو هايد

    Eastmark logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥١٤٬١٦٣ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كريسنت ووك مراكز برايم لوكيشن

    متصدر

    TREX logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٣٦٬٣٧٣ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كريسنت ووك مراكز برايم لوكيشن

    TREX logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • سنشري سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨١٦٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سنشري سيتي

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل و فيو مميز استلام فوري -ريسيل

    Right Direction logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز-بأقل سعر في الباتيو اورو- ريسيل

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين في الكمبوند بفيو مميز جدا

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل ٣ غرف في الكمبوند بفيو مميز جدا و سعر لقطه

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • ميفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٢٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا

    1 - 3 غرفة